PRIVATUMO POLITIKA

Siekdami apsaugoti savo klientų ir svetainės lankytojų privatumą bei duomenis HOSTLINE, UAB savo svetainėje pateikia privatumo politikos taisykles, kuriomis paaiškiname kaip naudojame iš Jūsų gautus, bei surinktus duomenis. Šios privatumo politikos taisyklės reglamentuoja kokiu tikslu HOSTLINE, UAB savo interneto insvetainėje renka, naudoja, tvarko ir skelbia surinktą informaciją iš svetainės lankytojų ir mūsų paslaugų vartotojų.

Privatumas

Įmonei HOSTLINE, UAB kliento duomenų saugumas yra aukščiausias prioritetas. Mes įsipareigojame saugoti kliento duomenis, kuriuos jis patikėjo mums.

Saugumas

SSL sertifikatas

Įmonės HOSTLINE, UAB interneto svetainė naudoja saugų duomenų apsikeitimo būdą - SSL sertifikatą. Tokiu būdų visi duomenys kurie yra suvedami mūsų svetainėje yra šifruojami nuo kliento kompiuterio ar kito įrenginio iki pat mūsų tarnybinių stočių. Šifruojant duomenis tokiu būdu maksimaliai sumažinama rizika, kad Jūsų asmeniniai, ar užsakytų paslaugų duomenys bus perimti ar pavogti netgi naudojantis viešuoju internetu (pvz: kavinės, oro uostai, visuomeninis transportas).

Klientų duomenys, kuriuos mes renkame

HOSTLINE, UAB savo interneto svetainėje https://hostline.lt/ renka klientus identifikuojančią informaciją lankantis, registruojantis svetainėje, ar užsisakant mūsų paslaugas. Mes taip pat renkame informaciją, kaip svetainės lankytojai pateko į mūsų internetinę svetainę, ką darė mūsų svetainėje, bei iš kokio IP adreso naršo mūsų svetainę. Mes taip pat naudojame "sausainiukus" (angl. cookies) norėdami stebėti, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetaine, bei kokia informacija ar puslapiai jiems buvo aktualiausi. Naudodami "sausainiukus", mes galime optimizuoti savo interneto svetainę, paruošti bei talpinti, koreguoti informaciją kuri aktuali mūsų svetainės lanktytojams bei mūsų klientams.

Kam mes naudojame gautus duomenis

HOSTLINE, UAB patikimas Jūsų verslo partneris. HOSTLINE, UAB interneto svetainėje https://hostline.lt/ surinktus asmens duomenis naudoja tik susisiekti su klientais. HOSTLINE, UAB užtikrina, kad vartotojų duomenys nebus parduodami, nebus perduodami verslo partneriams, be Jūsų sutikimo. Tretiesiems asmenims bus perduoti duomenys, tik tada kai tai bus pareikalaujama pagal teismo sprendimą, bei galiojančius Lietuvos Respublikos bei Europos sąjungoje galiojančius įstatymus.