Apie mūsų įmonę

Siūlome dedikuotų fizinių ir virtualių serverių nuomą, el. pašto ir svetainių talpinimo paslaugas, taip pat – kolokacijos sprendimus mūsų pačių ir partnerių duomenų centruose.

Be tradicinių hostingo paslaugų, siūlome ir debesijos sprendimus, pritaikytus klientų reikmėms. Mūsų kompetencija – tai projektuoti, įdiegti ir palaikyti nestandartinių poreikių projektus. Turime visas galimybes sujungti kliento įmonių tinklus ir pasiūlyti tiesioginius (L2) sujungimus su mūsų duomenų centruose talpinama kliento įranga ar infrastruktūra.

Patikimumas

Paslaugos atitinkančios poreikius

Nuomojame dedikuotus fizinius ir virtualius serverius, savo bei partnerių duomenų centruose teikiame kolokacijos paslaugas. Rinkoje veikiame jau virš vienuolikos metų, per kuriuos užsitarnavome klientų pasitikėjimą. Galime užtikrinti, kad bet koks jūsų projektas, kurį pasirinksite talpinti pas mus, bus saugus ir pasiekiamas iš bet kurios pasaulio dalies ištisus metus, 30 dienų per mėnesį, 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą.

Komanda

Profesionalu ir patikima

Renkantis talpinimo partnerį, įrengimai ir technologijos yra itin svarbu, tačiau ne ką mažesnį vaidmenį vaidina ir žmonės. Mūsų aukštos kvalifikacijos specialistų komanda yra sertifikuota, draugiška bei novatoriška. Dirbdami su mumis, galėsite būti ramūs, kad net sudėtingiausias IT užduotis ar projektus įgyvendiname profesionaliai ir laiku.